Entry List 2016 Australasian Champs
Nick Lethbridge (WA) | Debra Lethbridge (WA) | Gaye Moretta (WA) | ||
Prue Anderson (WA) | Amanda Doffing (WA) | Penny Swartzentruber (WA) | ||
John Cugley (WA) | Kym Smith (WA) | |||
Elyse Cripps (WA) | Todd Panietz (WA) | |||
Judy Wenban (WA) | Serena Davie (WA) | |||
Russell Pritchard (WA) | Marie Young (WA) | |||
John Cummins (WA) | Wendy Lang (WA) | |||
Stephen Peterson (WA) | Dana Iwachow (WA) | |||
Tony Blott (WA) | Margaret Blott (WA) | |||
Ron Zappara (WA) | Carole Ziegler (WA) | |||
Graham Pattrick (WA) | Eva Kallersand (O/S) | Mark Lawson (O/S) | Angela Pattrick (WA) | |
Andy Kemp (WA) | Elizabeth Catchpole (WA) | Monica Kemp (WA) | ||
Alison Saare (WA) | Eric Saare (WA) | Karen Saare (WA) | ||
Penny Dufty (WA) | Lee Rennie (WA) | |||
Selina Wilson (WA) | Virginia Abson (WA) | |||
Phil Dufty (WA) | Keith Dufty (WA) | |||
Pip Slaughter (WA) | Ella Slaughter (WA) | Rusty Slaughter (WA) | Thomas Slaughter (WA) | |
Robert Boekelaar (WA) | Shirley Proctor (VIC) | |||
Emma Firth (WA) | Josephine Taylor (WA) | |||
Nihal Danis (NSW) | Sue Clarke (QLD) | |||
Linda Thompson (QLD) | John Wevers (QLD) | |||
Arielle Fontaine (WA) | Tony Scalzo (WA) | |||
Paul Guard (QLD) | Michael Aylott (VIC) | |||
Sharyn Moore (WA) | Catherine Webb (WA) | |||
Richard Robinson (QLD) | Vivienne Prince (O/S) | |||
Karen Staudte (WA) | Tanya Vautier (WA) | |||
Jessie-Leigh Barber (WA) | Megan Diggin (WA) | |||
Tamsin Barnes (QLD) | Janet Musker (WA) | |||
David Rowlands (VIC) | Mike Hotchkis (NSW) | |||
Sandra Swain (WA) | Wendy Minchin (WA) | |||
Tim Gifford (WA) | Deane Aynsley (WA) | Andrew Disney (WA) | ||
Merv Trease (VIC) | Vic Sedunary (VIC) | |||
Mark Lang (WA) | Lana Lang (WA) | Milla Lang (WA) | Belinda Van Andel (WA) | |
Derek Morris (VIC) | Rob Taylor (VIC) | |||
Sue Berger (NT) | Michael Dunbar (NT) | |||
Bo Davie (WA) | Jarin Gibbons (WA) | |||
Gill Fowler (NSW) | Joel Mackay (VIC) | |||
Evelyn Pedroli (WA) | Brett Chalmers (WA) | Andre Pedroli (WA) | Abbey Roberts (WA) | |
Ron Oliver (WA) | Peter Mattner (WA) | |||
Peter Harding (WA) | Marion Harding (WA) | |||
Jutta Kober (WA) | Jean-Charles Dumas (WA) | |||
Colleen Mock (ACT) | Parissa Poulis (ACT) | |||
Alicia Brooks (WA) | Jules Brooks (WA) | |||
Richard Nicholls (WA) | Maya Nicholls (WA) | |||
John Tanner (WA) | Dick Blom (WA) | |||
Evelyn Colwell (SA) | Craig Colwell (SA) | |||
Roger Hunt (WA) | Elizabeth Hunt (WA) | Jessica Hunt (WA) | Rolly Egglestone (WA) | Nigel Burr (WA) |
Max Dawson (WA) | Noelle Dawson (WA) | |||
Sandra Keetch (WA) | Anthony Keetch (WA) | |||
Jane Clifton (WA) | Greg Snook (WA) | Leigh Clifton (WA) | Kevin Kaene (WA) | |
Richard Matthews (WA) | Russell Candy (WA) | |||
Moreen Cox (WA) | Alan Cox (WA) | |||
Anwen Taplin (WA) | Ross Taplin (WA) | |||
Genevieve Johnstone (VIC) | Emily Gifford (WA) | |||
Michelle Whitfield (WA) | Sam Bates (WA) | Allan Whitfield (WA) | ||
Trent Arnold (WA) | Isabelle Arnold (WA) | Joskun Arnold (WA) | Matthew Arnold (WA) | |
Adam Nolan (WA) | Daniel Meeks (WA) | |||
David Baldwin (ACT) | Julie Quinn (ACT) | |||
Adam Kelly (WA) | Nicholas Dumas (WA) | James Kelly (WA) | ||
Taryn Schuster (WA) | Rhiannin Cole (WA) | David Koh (WA) | Brendan Cunnane (WA) | |
Glyn Morrey (WA) | John Louw (WA) | |||
Andre Morkel (WA) | Tim Sikma (WA) | |||
Fran Harwood (WA) | Hilary Joyce (WA) | |||
Jean Douglass (ACT) | Ron Simpson (ACT) | |||
Abigail Smeaton (WA) | Nickolas Brown (WA) | |||
Bev Thornton (WA) | Robyn Cilli (WA) | |||
Ian Spencer (WA) | Russel Montgomery (WA) | |||
Chris Lee (WA) | Sue Lee (WA) | |||
Dale Clemons (WA) | Lorraine Clemons (WA) | |||
Steve Sertis (WA) | Charmaine Harris (WA) | |||
Graham Murdoch (WA) | Colin Gee (WA) | |||
Peter Addenbrooke (WA) | Terry Coumbe (WA) | |||
Ce Kealley (WA) | Isabel Busch (WA) | Barb Bechter-Wuthrich (WA) | ||
Mary Spry (WA) | Jing Wang (WA) | |||
Christopher Hildrew (WA) | Hannah Ward (WA) | Sally Mattner (WA) | ||
Paul Monks (VIC) | Steven O'Connell (VIC) | |||
Eleanor Fairweather (WA) | Violet Fairweather (WA) | Kate Iles-Fealy (WA) | ||
Michael Loubser (WA) | Ben Greenwood (NSW) | |||
Ian Finnie (WA) | Edward Finnie (WA) | |||
Mollie O'Connor (WA) | Ian Grose (WA) | Oliver Saare (WA) | ||
Elizabeth Karol (WA) | Paul Wellington (WA) | |||
Jonathan Sutcliffe (VIC) | Andrew Baker (VIC) | |||
Ashley Horton (WA) | Alexia Horton (WA) | Kevin Horton (WA) | Nadia Horton (WA) | |
Emma Yuen (WA) | Sebastian Twiss-Yuen (WA) | |||
Jane Carpenter (WA) | Judith From (WA) | |||
Geoffrey Chambon (WA) | Benjamin Tay (WA) | |||
Mike Longman (WA) | Janine Johnson (WA) | |||
Colin Kelly (WA) | David Dumas (WA) | Alan Kelly (WA) | ||
Stirling Hamersley (WA) | Oliver Hamersley (WA) | Lochlan O'Brien (WA) | Brontie Durrant (WA) | Simone O'Brien (WA) |
Nick Herbert (WA) | Evy Apeldoorn (WA) | |||
Kim Austin (WA) | Michael Prince (WA) | David Collins (WA) | ||
Mary Roglich (WA) | David Mann (WA) | |||
Peter Hamilton (WA) | Kathy Hamilton (WA) | |||
Steve Andrew (WA) | Lesley Andrew (WA) | |||
Helen Baker (WA) | Anthony Baker (WA) | |||
Steven Mansfield (WA) | Patricia Mansfield (WA) | Laurel De Vietri (WA) | ||
Sophie Wallis (WA) | Nicholas Dufty (WA) | Ruben Dufty (WA) | ||
Duncan Ellis (WA) | Jennifer Kelly (WA) | |||
Paul Williams (WA) | David Symons (WA) | |||
Bryce Crage (WA) | Andrew Martin (WA) | |||
Mia Buswell (WA) | Evan Buswell (WA) | Julia Buswell (WA) | Lucy Buswell (WA) | |
Alan Ryan (WA) | Joffre Buswell (WA) | |||
Susan Churchill (WA) | Owen Guttrey (WA) | |||
Blake Merritt (WA) | Tristan Merritt (WA) | |||
Huilin Sun (WA) | Alice Sun (WA) | |||
Bruce Makin (WA) | Daniel Makin (WA) | Olivia Makin (WA) | ||
Barry Byrne (WA) | Karn Christian (WA) | Emma Morrice (WA) | Cindee Cater (WA) | |
Nick Montgomery (VIC) | Joe Dowson (VIC) | |||
Steve Whalley (WA) | Peggy Whalley (WA) | |||
Alanda Spoonheim (WA) | Tyler Sermon (WA) | |||
Shane Sermon (WA) | Kai Sermon (WA) | |||
Jing Xie (WA) | Alana Dwyer (WA) | Karl Van Zwol (WA) | ||
Jackson Bursill (ACT) | Tess Noble (NSW) | |||
Benjamin Brun (WA) | Adam Sinclair (WA) | Steven Cornish (WA) | John Stratton (WA) | |
Mark Imbert (WA) | Saulo Cavalcante (WA) | Tegan Imbert (WA) | ||
Doug Sime (WA) | Sandra Sime (WA) | |||
Jane Taylor (WA) | Katherine Matthews (WA) | Claire Walkley (WA) | Julia Carr (WA) | |
Murray Cox (WA) | Peter Trenaman (WA) | |||
Vince Van De Ven (WA) | Terry Kain (WA) | |||
Bev Lockley (WA) | Jessica Firth (WA) | Maya Firth (WA) | Lance Firth (WA) | |
Issac Taylor (WA) | Samuel Taylor (WA) | Jenaveve Taylor (WA) | Lillian Tayor (WA) | |
Rodney Gifford (WA) | Darcy Gifford (WA) | Stewart Gifford (WA) | ||
Matt Henderson (WA) | Crystal Shiu (WA) | |||
Mark Twiss (WA) | Dylan Twiss (WA) | Joseph Twiss (WA) | ||
Greg Windsor (WA) | Jane Windsor (WA) | |||
Brendon Dhu (WA) | David Moyses (WA) | |||
Ann Smithson (WA) | Peter Beyer (WA) | Max Smithson (WA) | ||
Hugh Taplin (WA) | Jaiden Perkins (WA) | |||
Seth Cox (WA) | Blake Canner (WA) | |||
Kate Johnson (WA) | Madison Boothey (WA) |
Last Updated (Sunday, 11 September 2016 08:21)